Paz. May 22nd, 2022

Oksijen tüm canlılar için temel yaşam maddesidir. Yaşadığımız ortamın havasının iyi ve temiz olması, bizim de yaşam kalitemizi yükseltir. Kalabalık ortamlarda solunumdan dolayı oksijen miktarı azalabilir. Bakırköy havalandırma firmamız bu durumlarda ortama uygun doğru havalandırma sistemini kurarak hava ve nem dengesini düzenler ve sabit tutar. İhtiyaç duyduğunuz zaman sorunu yerinde giderir ve uzman kadromuz ile yaşadığınız problemlere çözüm bulmak için çalışır.

Her konum için aynı tip havalandırma kullanılmayacağı için konumun ihtiyacı olan havalandırma sistemi araştırılırken çok detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir. Bu araştırma sonucunda havalandırma sistemine karar verilmeli ona uygun bir filtre seçimi yapılmalıdır. Örneğin çok tozlu ortamlarda kullanmak için havada bulunan tozu tutabilsin diye su bazlı filtreler kullanılmalıdır. Aksi takdirde sorun ortadan kalmaz, devam eder.

Havalandırma Sistemi Çeşitleri

Her ortamın ihtiyacı olan havalandırma sistemi farklıdır. Bunun için önden detaylı bir araştırma yapmak ve ona göre bir sistem planı hazırlamak gerekir. Bakırköy havalandırma firmalarında kullanılan birçok havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu sistemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Baca sistemleri,
  • Statik filtre sistemleri,
  • Toz toplama sistemleri,
  • Karbon filtreli sistemler gibi farklı sitemler bulunuyor. 

İstenilen ya da ihtiyaç duyulan özelliklere göre sulu ya da susuz havalandırma sistemleri de kullanılabiliyor. Tozlu bölgeler için ayrı sistem kullanılırken nemli ortamlar ya da koku yapan ortamlar için daha farklı sistemler ile sorunlar gideriliyor, ortamın havasının kalitesi artırılıyor.

By Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Taksim Masaj | Bakırköy Masaj