Paz. May 22nd, 2022

Sarıyer havalandırma sistemimiz ile iç mekânlardaki havanın sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlamaktayız. Birden fazla havalandırma sistemimiz olması ile birlikte; baca filtre, toz toplama, sulu filtre baca, doğal gaz ve jet pulse gibi, özellikle sanayi tipi havalandırmalarda kullanılmak üzere çeşitli sistemler donanımızda yer alır.
Bahsettiğimiz tüm havalandırma sistemlerinin her çeşidi firmamız tarafından bizzat gerçekleştirilmektedir. Bütün bu sistemlerin ortak olan özeliği ise mekânların çok daha kaliteli bir ortama sahip olmaları açısından, eskimiş ve sıkışmış havanın yeni ve taze bir hava ile değişmesi esasıdır.
Her İş Yerine Uygun Bir Sistem Tasarımı Olmalı
Özellikle Sarıyer havalandırma hizmetimiz sayesinde bölgede yer alan özel ekibimiz, iş yerinizdeki kirlenmiş havayı değiştirebilmek adına özel bir mekanik etki yardımı ile etkin basınç uygular ve hava emilir. Böylece dışarı atılan hava ile ortama taze hava girmesi için oluşturulan mekanik sistem işlemiş olur.
Genelde iş yeri havalandırmaları, havada yer alan kirletici maddelere maruz kalma sonucunda uygulanır. Zaten sağlıklı ve doğru bir çalışma ortamı sağlayabilmek adına da kirli hava, duman ve toz gibi kirlerin de ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir.
Bu havalandırmalar elbette pencere açması gibi her ne kadar doğal yollarla yapılsa da mekanik yöntemler dediğimiz fan ve körükler sistemleri ile yapılması, her zaman için daha profesyonel olacaktır. Her iş yeri için ayrı bir sistem tasarımı yapılması gerektiği de unutulmamalı ve iş yerindeki kirleticilik oranına göre de bir yöntem tercih edilmelidir.

By Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Taksim Masaj | Bakırköy Masaj